Darbiniekiem

Jaunumi

Grāmatveža palīgs (uz nenoteiktu laiku)

2018-02-01 11:00

Galvenie darba pienākumi:

  • Organizēt grāmatvedības darbu atbilstoši LR likumdošanai
  • Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli
  • Veikt precīzus un savlaicīgus ierakstus uzskaites un grāmatvedības dokumentos
  • Rēķinu sagatavošana un savlaicīga to nosūtīšana (pēc vajadzības) pa pastu, atbilstoši LR likumdošanai
  • Telefona zvanu pieklājīga, laipna un iecietīga pieņemšana, saruna un atbildes sniegšana
  • Jaunu klientu ievade grāmatvedības programmā
  • Klientu datu izmaiņu apstrāde
  • Bankas konta izrakstu apstrāde

Prasības:

  • Izglītība grāmatvedības jomā
  • Darba pieredze līdzvērtīgā amatā vismaz 1 gads
  • Zināšanas LR grāmatvedības standartu likumdošanā
  • Pieredze darbā ar Microsoft programmatūru, grāmatvedības uzskaites programmu (Microsoft Dynamics NAV)
  • Spēja plānot un veikt sava darba izpildi noteiktajos termiņos
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte
  • Teicamas valsts valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu
  • Sociālās garantijas
  • Iespēju strādāt perspektīvā un stabilā uzņēmumā
  • Darba laiku no plkst. 8:30 - 17:30

GRIFS AG biroja adrese:
Ulbrokas iela 42G, Rīga

Atbilde tiks sniegta tikai tiem pretendentiem, kuri atbilst norādītajām prasībām un būs tikuši līdz otrajai atlases kārtai. CV un motivācijas vēstuli sūtīt ar norādi „Grāmatveža palīgs” uz e-pasta adresi: darbs@grifsag.lv. līdz 2018. gada 15. februārim.

Pieteikties pakalpojumam
Draugiem.lv Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.