Par GRIFS AG

Klientu atsauksmes

Klients

Paldies veikala Rimi kases darbiniekiem, apsargiem, veikala Origo informācijas centra darbiniekiem par manas nozaudētās mantas atrašanu, saglabāšanu un atgriešanu.

Dz.Slavinska
19.01.2018.

Klients

Liels paldies Jūsu firmai par tādiem darbiniekiem, kuri gatavi atnākt palīgā un neļaut, lai apzog cilvēkus! Lielu, sirsnīgu paldies gribētu izteikt objekta apsardzes vecākajam Dmitrijam Tumulānam, kurš strādā Rimi Lomonosova. Viņš savlaicīgi pamanīja un neļāva zaglim piesavināties manas privātās mantas. Novēlu Jūsu kompānijai daudz veiksmīgus gadus darba tirgū un tādus profesionālus darbiniekus!

A.Freimāne
26.09.2017.

Klients

Vēlos izteikt pateicību apsardzes objekta vacākajam Alfrēdam Reinsonam. Viņš aizturēja zagli, kurš mēģināja aptiekā nozagt preci 130 eiro vērtībā. Paldies Alfrēdam no visa aptiekas kolektīva. Alfrēds vienmēr ir ļoti uzmanīgs darbā un ar ļoti augstu atbildības sajūtu.

Aptiekas vadītāja,
O.Gehtmane

31.05.2017.

Klients

Gribēju pateikt lielu paldies Jūsu firmas mobilās grupas darbiniekam D.Lisickim par labi un operatīvi paveiktu darbu, kā rezultātā tika notverta nepiederoša persona manā īpašumā. Esmu ļoti pateicīga D.Lisickim.

Cieņā, E.Dzelme
17.05.2017.

Klients

Liels paldies drošības sistēmas montāžas speciālistam Nikolajam Božinskim par profesionālu un akurātu darbu, nopietnu attieksmi, pozitīvu un laipnu izturēšanos.

D.Kļaviņa
9.05.2017.

Klients

Apsargs Rihards Diņķītis Grēcinieku ielas Rimi veikalā ne tikai man palīdzēja atrast nepieciešamo, bet pat uzlaboja garastāvokli. Sen nebiju redzējusi apsardzes darbinieku, kurš ne tikai pilda savus darba pienākumus, bet liek smaidīt. Paldies par visu! Noteiktu biežāk nākšu uz šo Rimi.

A.Blūma
8.04.2017.

Klients

Grēcinieku ielas Rimi veikalā strādā ļoti labs apsargs – izpalīdzīgs un galvenais, ka smaidīgs. Man kā klientam tas uzlabo garastāvokli. Šajā Rimi klienti var justies droši. Novēlu vairāk tādu apsardzes darbinieku kā Rihards Diņķītis. Paldies!

L.Brūvere
6.04.2017. 

SIA “Izdevniecība RaKa”

SIA “Izdevniecība RaKa”, tās valdes locekļa Romāna Alhimionoka vārdā, izsaku lielu pateicību SIA GRIFS AG un īpaši tās mobilajai grupai Nr.29 un mobilās grupas darbiniekam Sandrim Preimanim par operatīvu un ātru rīcību šī gada 4.oktobrī dzēšot aizdegušos miskastes urnu SIA “Izdevniecība RaKa” tipogrāfijas telpās. Paldies, ka laicīgi novērsāt lielu uguns nelaimi!

A.Prancāne
SIA “Izdevniecība RaKa” valdes locekļa v.i.

5.10.2016.

Klients

Vēlos izteikt pateicību Jūsu drošības sistēmu speciālistam Kristapam Masalim. Nekad, nevienam neesmu pateicies. Drīzāk rakstām, kad kaut kas nav kārtībā. Kristaps vienmēr ierodas laikā un perfekti pārzina apsardzes sistēmu. Man ir ar ko salīdzināt, tāpēc tie nav tukši vārdi. Iepriekšējā kompānija, kas veica apsardzes pakalpojumus, izdarīja visu iespējamo, lai es atteiktos no viņu pakalpojuma. Paldies Jums!

A.Gailis
5.10.2016.

AS Air Baltic Corporation

Vēlos izteikt pateicību apsardzes darbiniekam Didzim Pučinskim par profesionālo sniegumu pakalpojuma nodrošināšanā ārkārtas situācijā. Didzis lieliski tika galā ar saviem pienākumiem. Lielisks serviss! Uzslavas Didzim!

Romāns Romietis
VP Procurement and Administration

20.09.2016.

Igo Japiņa Sporta aģentūra

Š.g. 05. jūnijā Siguldā pirmo reizi Latvijas vēsturē norisinājās Eiropas čempionāts MTB maratonā. Visi kopā mēs noorganizējām ļoti labu pasākumu.

IJSA vārdā saku LIELU PALDIES par sniegto atbalstu Eiropas čempionāta rīkošanā.

Ginta Dāldere
25.07.2016.

Klients

Pie veikala mani mēģināja aplaupīt viens narkomāns, bet pateicoties GRIFS AG apsardzes objekta vecākajam Dmitrijam Tumulānam, kurš laicīgi pamanīja situāciju un ātri noreaģēja, izdevās vīrieti aizturēt un nodot policijai. Liels paldies Jūsu firmai un darbiniekiem, kuri laicīgi un vienmēr gatavi atnākt palīgā.

Inga
13.06.2016.

BENU aptieka 7

Gribu izteikt lielu pateicību Jūsu darbiniekam Alfrēdam Reinsonam, P.Brieža iela 33a, kurš 06.06.2016. tik drosmīgi un ātri notvēra sievieti, kura uztaisīja aptiekā skandālu iemetot sejā farmaceitei medikamentus. Paldies Alfrēdam par operatīvo reaģēšanu un cerot uz turpmāko sadarbību.

Oksana Gehtmane
BENU aptieka 7 vadītāja

08.06.2016.

Klients

Izsaku lielu atzinību un pateicību visiem TC Mols darbiniekiem, Informācijas centra vecākajai Danai Gutāne par godīgumu, atsaucību un vērību.

Kā viesis Jūsu valstī, apbrīnoju darbu visās struktūrās - augsta apkalpošanas kultūra un profesionalitāte.

Mihailova R.F.
26.05.2016.

J.Poruka vidusskola

Paldies par prasmīgo pieeju pret bērniem! Drošības stundā bērni ieguva īsu, saprotamu, kodolīgu informāciju, kas viņus neapgrūtināja. Paldies lekcijas pasniedzējiem par iecietību! Bija jauki, ka tika uzklausīti arī bērni, veidojās savstarpējs dialogs!

Niceta Soltuma
22.04.2016.

BENU aptieka 7

Vēlos izteikt pateicību GRIFS AG Apsardzes objekta vecākajam Alfrēdam Reinsonam Rimi Pulkveža Brieža ielā, kurš ir sava uzveduma augstumā. Aptiekā viņš pamanīja zagli un novērsa zādzību.

Paldies Alfrēdam no visa BENU 7 kolektīva!

Oksana
13.04.2016.

Klients

Vēlējos pateikt vislielāko paldies K-Rauta Liepāja apsardzes objekta vadītājam Mārim Balodim. Viņš izglāba mana vīra dzīvību, kura varēja varbūt arī vakar izdzist. Man vīra draugi/kolēģi teica, ka apsargs neesot apstulbis, bet ļoti profesionāli rīkojies un glābis mana vīra dzīvību. Paldies, jums par tik drošiem un izciliem darbiniekiem, kuriem nav vienaldzīga otra cilvēka dzīvība, un es atkal varu ar savu vīru šodien sazināties.

Santa
17.03.2016.

Klients

Izsaku pateicību GRIFS AG mobilās grupas darbiniekam Gintam Andersonam par ātro reaģēšanu un palīdzību, potenciāli dzīvībai bīstamas situācijas novēršanā.

Mārtiņš
26.02.2016.

SIA Rimi Latvia

Paldies objekta apsardzes vecākajam Alfrēdam Reinsonam un apsardzes operatīvajam vadītājam Viktoram Marjuničam par iesaistīšanos un uzņēmību jēra kautķermeņa zudumu atrisināšanu.

Veicot pēdējo inventarizāciju secinājām, ka lēmums tika pieņemts pareizi un atrasta ražošanas vadītājas kļūda kautķermeņa sadalē.

Illa Zukule
CHM Pulkvedis (Rīga), PULK
Veikala vadītāja
14.01.2016.

Klients

Vēlos pateikt lielu paldies Bauskas Rimi objekta apsardzes vecākajam Aināram Lipskim un apsardzes darbiniekam Artim Otvaram. Ar viņu palīdzību ātri varēju atrisināt situāciju, kas radās veikala teritorijā.

Dace
5.11.2015.

Klients

Drošības sistēmu speciālists Kristaps Masalis savu darbu veica profesionāli. Prieks, salīdzinājumā ar citu apsardzes firmu.

Gatis
5.08.2015.

T/c „Vivo centrs” apsardzes darbinieks Nikolajs Vasiļjevs saņem apbalvojumu „Par Varonību”

Vasiljevs.JPG

2015. gada 1. jūlijā jelgavnieks Nikolajs Vasiļjevs saņēma Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) apbalvojumu „Par varonību”. Tas tiek piešķirts personām, kuras nav NMPD darbinieki, bet kas kritiskā situācijā drosmīgi sniegušas pirmo palīdzību līdz NMPD brigādes ierašanās brīdim, tādējādi palīdzot glābt līdzcilvēka dzīvību.

Nikolajs Vasiļjevs, veikdams savus tiešos darba pienākumus Rimi veikalā Jelgavā, Satiksmes ielā, palīdzēja izglābt dzīvību kādam 80 gadus vecam vīrietim.

01.07.2015.

Klients

Izsaku pateicību „RIMI Mīlgrāvis” apsardzes objekta vecākajam Borisam Makarovam un viņa maiņas kolēģiem. Pateicoties viņu mierīgām, bet operatīvām un profesionālām darbības, ātri atguvu uz mirkli bez uzraudzības atstātu sev un manam darbam vērtīgu mantu, kura bija iekārdinājusi vienu no veikala apmeklētājiem. Šāda rīcība un rezultāts, plus perfekts izskats un komunikācija- labākā rekomendācija visam uzņēmumam. Visiem veiksmi darbā!

Aivars
30.06.2015.

Klients

Regulāri ar ģimeni iepērkamies veikalā RIMI, kas atrodas Rīgā, Lomonosova ielā. Šajā sakarā, vēlos Jums paziņot, ka mani patīkami pārsteidza firmas GRIFS AG apsardzes darbinieka Dmitrija Tumulāna profesionalitāte un korekta attieksme pret mani un pircējiem, apsargs vienmēr sniedz laipnu atbildi vai palīdzību. Bet galvenais, ka šodien biju atstājis mapi ar man svarīgiem dokumentiem, kurus jūsu firmas apsargs laipni varēja atgūt, par to viņam un jūsu firmai liels paldies un, lai vairāk jums būtu tādu apsargu, kuri godīgi pilda savus darba pienākumus!

Ar cieņu,
Aigars
26.05.2015.

SIA "Lexel Fabrika"

Vēlos izteikt pateicību par Mobilās kontroles grupas darbinieka Raiva Solomeca operatīvu darbību un profesionalitāti.

Rita Apine
SIA "Lexel Fabrika"

14.05.2015.

Klients

Izsaku sirsnīgu pateicību RIMI apsardzes objekta vecākajam Aināram Lipskim un apsardzes darbiniekam Robertam Vanagam, kas 7.aprīlī palīdzēja man atgūt maku, kurā atradās ne tikai nauda, bet arī ļoti svarīgi personiskie dokumenti. Īpaši liels paldies apsardzes darbiniecei Inesei Purickai.

Līga Bajāre
10.04.2015.

Klients

Liels paldies RIMI Anniņmuiža apsardzes objekta vecākajam Dzintaram Markulim par palīdzību.

Maija Jostiņa
22.03.2015.

Klients

Esmu ļoti pateicīga par sapratni un palīdzību RIMI Anniņmuiža apsardzes objekta vecākajam Dzintaram Markulim. Liels paldies! Ļoti atbildīgs un kārtīgs darbinieks.

Vija
5.03.2015.

JAZZ COMMUNICATIONS

„Jazz Communications” vārdā vēlos izteikt pateicību uzņēmumam „GRIFS AG” un it īpaši tā darbiniekiem Uģim Začam un Didzim Lazdiņam, kuri šī gada 18.janvārī nodrošināja drošību un kārtību mūsu Klientu pasākumā Rīgā, norises vietā „Sapņu Fabrika”.

Gan mēs, gan arī Klients ievēroja to, cik abi darbinieki ir profesionāli un korekti attiecībā pret viesiem un spēj radīt drošības sajūtu ikvienā.

Ar cieņu,

Linda Vītola-Barānova
SIA „Jazz Communications”
valdes locekle

20.01.2015.

Klients

„Liels paldies Intaram Skapstam! Šodien es bankomātā pie veikala Rimi Dombrovska 23 atstāju savu kredītkarti. Intars kredītkarti atrada un operatīvi paziņoja SEB bankas darbiniekam. Saņemot zvanu no SEB bankas, biju ļoti pateicīga un priecīga.”

Ar cieņu,
Irina Gordona

8.12.2014.

Klients

„Paldies par ļoti atsaucīgu darbinieku, Santu Mazjāni. Darbiniece ir ļoti zinoša, izpalīdzīga un piemērota apkalpošanas jomā.”

4.12.2014.

Klients

"Vēlos izteikt pateicību mobilās grupas darbiniekam L.Belovam, kurš apsekoja manu māju 21.septembra naktī. Pateicos par izrādīto sapratni šajā situācijā un rūpēm par klienta īpašumu."

M.Mangalis

SIA Riga Norge

"T/c Juglas centra Objekta apsardzes vecākais M.Sokolovs ir ļoti korekts un ar augstu atbildības sajūtu par viņam uzticēto darbu. Nekas nepaliks nepamanīts. Tiešām patīkami sadarboties!"

Ar cieņu,
Līga Cauna

Rīgas iedzīvotāja Sabīne Puķe

"Vēlos izteikt lielu pateicību par GRIFS AG darbinieka Guntara Ozola pašaizliedzīgo rīcību, saceļot trauksmi mūsu mājās brīdī, kad te viesojās garnadzis. Mūsu ģimene ir ļoti pateicīga, ka nejauši braucot garām, Guntars pamanīja zādzību un tādejādi arī izdevās zagli notvert! Mūsu valstī ļoti pietrūkst tik godprātīgu apsardzes darbinieku un vienkārši cilvēku kā Guntars, jūsu uzņēmums var būt lepns!"

BENU 7 aptieka

"Gribam izteikt pateicību BENU 7 aptiekas kolektīva vārdā Jūsu apsardzes kompānijas darbiniekam Alfrēdam (P.Brieža 33), kurš ir ļoti atsaucīgs un lielisks darbinieks, kas bez kavēšanās vienmēr tiek galā ar nestandarta situācijām, kad mēs mediķi netiekam galā, jo ir vajadzīgas profesionālas spējas atpazīt un neitralizēt zagļus vai narkomānus."

Ar cieņu,
Inese Strode
BENU 7 aptiekas vadītāja

Supernetto veikala kliente

"Š.g.5.februārī iepirkos SN veikalā un salikusi somā pirkumus, devos uz mājām. Nepaspēju vēl izlikt no somas nopirktos pārtikas produktus, kad iezvanījās telefons ar paziņojumu, ka veikalā esmu atstājusi savu maku. Biju bezgala pārsteigta, jo līdz šim neviens nekad nozaudēto mantu nav atgriezis."

"Maku ar visu tajā esošo naudu, bankas un veikalu kartēm pēc personas noskaidrošanas man atdeva Jūsu firmas darbinieks Sergejs Jaškins."

Ar vislielāko pateicību un laba vēlējumiem, V.Baltiņa

Rīgas Angļu ģimnāzija
direktora p.i. Daina Toropova

"Izsakām sirsnīgu pateicību par Jūsu darbinieces Viktorijas Moisejevas vadītajām drošības stundām mūsu skolā 1. klašu skolēniem š.g. 6. februārī (3 lekcijas, drošības stundas), kas bija ļoti interesantas un skolēniem saistošas, kā arī ar daudzpusīgu informāciju."

Direktora p.i. Daina Toropova

Dzelzceļa stacijas " Rīga" iecirkņa priekšnieka p.i. Kaspars Kancāns

"Paziņojam, ka veiksmīgas sadarbības laikā realizējot kopējās sadarbības plānu 2013. gadā starp SIA GRIFS AG apsardze un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkni, un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkni Dzelzceļa stacijas ,,Rīga" iecirkni, tika atklāti vairāki noziedzīgi nodarījumi, smagi noziegumi un noziedzīgi nodarījumi, kas saistīti ar akcīzes precēm. Atklāšanas koordināciju starp dienestiem veicināja tieša sadarbība ar Uģi Začu, Ivo Grīnbergu un T/C "Origo" objekta maiņas vecākajiem darbiniekiem."

Ar cieņu un turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Ā.Krastiņa un A.Krastiņš

Ar šo apliecinām par vienreizējo Lielveikala RIMI, Brīvības gatvē 372 darbinieku godīgumu un izcilām morāles īpašībām!

Nozaudēto bankas dokumentu un pensijas atlikuma Ls 65 atrašanu un atdošanu 11.12.2013. Tas mums sagādāja vienreizēju prieku un pateicību, kas ir kā šā gada Ziemassvētku dāvana. Mēs nekad to neaizmirsīsim pateicībā par RIMI ļaužu labo, godīgo rīcību.

Vissirsnīgākais paldies atradējiem, apsardzes darbiniekiem Matīsam Auzam un Ivo Čapam un RIMI informācijas centra darbiniecei Milisentai Ziediņai! Par godīgumu un izpalīdzību mūsu negadījuma pārvarēšanā!


Euroaptieka, SIA

Euroaptieka, SIA sadarbību ar drošības kompāniju SIA GRIFS AG uzsāka 2012. gadā. Kompānija SIA GRIFS AG nodrošina tehniskās apsardzes pakalpojumus Euroaptieka aptiekās.

Šajā laikā SIA GRIFS AG pierādījis sevi kā uzticamu darbības partneri. Augsti vērtējam SlA GRIFS AG darbinieku profesionalitāti, atsaucību un spēju operatīvi reaģēt nestandarta situācijās.

EUROAPTIEKA, SIA
Valdes priekšsēdētāja Lina Jakiene


Atsauksme drošības uzņēmumam GRIFS AG par sadarbību kampaņā „Electrolux Tīro karogu punkts”

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus parūpēties par savu sarkanbaltsarkano karogu, 2012. gada novembrī Rīgā mēs atvērām „Electrolux” Tīro karogu punktu. Tā bija uzņēmuma „Electrolux Latvia” sociālās atbildības iniciatīva, kas tika īstenota pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar partneriem. Lai parūpētos par drošību Tīro karogu punktā Rīgā, mūsu sadarbības partneris drošības jautājumos bija uzņēmums GRIFS AG. Tā darbinieki visu kampaņas laiku uzraudzīja kārtību pasākuma vietā, kā arī atklāšanas dienā GRIFS AG pārstāvis Uģis Začs dalījās ar vērtīgiem padomiem drošībai, atgādinot, ka arī svētku laikā par drošību nedrīkst aizmirst. Novērtējam uzņēmuma atsaucību un vēlmi sadarboties, lai kopīgi veicinātu labo praksi sabiedrībā.

Eduards Reneslācis,
„Electrolux Latvia Ltd.” vadītājs

Dzimtmisas pamatskolas administrācija

drosibas_stunda_7.03.13..JPGPaldies par novadīto "Drošības stunda" lekciju Pirmsskolas un sākumskolas skolēniem. Lekcija bija labi organizēta. Skolēni klausījās ar interesi un uzzināja daudz jauna par "Drošības jautājumiem".

Paldies firmai GRIFS AG par šāda veida lekcijām.

T/c „Galerija Centrs” klients

GRIFS AG saņēma telefona zvanu no t/c „Galerija Centrs” klienta Jakova. Viņš īpašu paldies izsaka apsardzes maiņas vecākajam Oskaram Piragam, kurš palīdzēja atrisināt radušos konflikta situāciju par iegādāto preci. Klients ir ļoti priecīgs un pateicīgs arī t/c, ka tajā strādā labi cilvēki.


RIMI tirdzniecības centra „MINSKA” klients

Labdien godājamie GRIFS AG darbinieki, kas strādā veikalā RIMI t/c „MINSKA”. Paldies Jums visiem, ka strādājat kopā ar apsardzes darbinieku Gunti Grantiņu. 20.11.11. ap plkst.17-18 es devos uz veikalu. Kad jau pirkumus no groza liku somā, iezvanījās telefons. Pēc sarunas ar vīru, es telefonu kaut kur ieliku, īsti neatceros kur, jo slikti jutos pēc slimnīcas. Kad pārnācu mājās, vīrs man paziņoja, ka zvanīts no „RIMI”, jo esot atrasts mans telefons. Es visu savu dzīvi centos ticēt labajam. Paldies tev dārgais, godīgais Gunti! Dievs dod Jums visu to labāko, kas ir uz šīs zemes. Jūs man atgriezāt ne tikai telefonu (starp citu, par kuru vēl nav nomaksāts kredīts), bet atgriezāt ticību cilvēku labestībai un godīgumam. Kad es gribēju viņam kaut kā nebūt atlīdzināt, viņš paziņoja, ka tas ir viņa darbs.

Lai katrā profesijā būtu vairāk tādu darbinieku, kas godīgi pilda savus darba pienākumus!

Ar pateicību, Ņina


Veikala „Supernetto” klients

Regulāri ar ģimeni iepērkamies veikalā „Supernetto”, kas atrodas Rīgā, Biķernieku ielā. Šajā sakarā vēlos Jums paziņot, ka mani patīkami pārsteidza firmas GRIFS AG darbinieka- apsarga ID:971, Arnis Viļumsons- profesionalitāte un korekta attieksme pret mani un citiem pircējiem. Uz maniem un pircēju jautājumiem par interesējošo preču izvietojumu un kvalitāti, minētais apsargs vienmēr sniedz laipnu atbildi vai palīdzību. Par to noteikti jāpateicas arī Jūsu firmas profesionālajai darbinieku atlasei un apmācībai.

Ar cieņu, Viesturs


RIMI Bērnu pasaule kliente

„Vēlos pateikties RIMI Bērnu pasaule apsargam Aivaram Grāvelsiņam, kurš bija savu uzdevumu augstumos- pamanīja manu pie kases aizmirsto somu ar man ļoti svarīgiem dokumentiem, kurus vairs necerēju ieraudzīt. Izrādījās, apsargs bija mani centies sameklēt draugos.lv. Tas notika 23.novembrī plkst.21.00. Viņš noteikti būtu pelnījis uzvaru nominācijā „Gada labākais sargs”. Vēlreiz apsargam saku lielu paldies! Kaut tādu darbinieku būtu vairāk! Lai Jums labi klājas!”

Ar cieņu, Inese


T/p „Alfa” klients

„Sveiki! Gribētu Jums darīt zināmu tādu lietu, ka vakar (tirdzniecības parkā ALFA) apmēram ap plkst.17.30 es pazaudēju naudu, kas bija pēdējā mūsu ģimenei, pazaudēju 20Ls (vienā banknotē) izmeklējāmies pa visu Tirdzniecības centru ALFA, pazaudēju naudu kaut kur 2stāvā,meklēju es un manas 2 meitas (Baiba 12g,un Lāsma 8g) Beigās izmisumā es palūdzu savām meitiņām, aiziet uz Informācijas centru, varbūt tur kāds varēs uzzināt, vai naudiņa nav atradusies, godīgi, jau necerēju vispār to atgūt, mājās jābrauc, bet ārā ne jau vasara. Beigās manas meitas uzprasot Informācijas centra darbiniekiem uzzināja, ka nauda ir atradusies, un to atradusi un nodevusi (Informācijas centra darbiniekiem) apsardzes dienesta GRIFS AG darbiniece vārdā ILZE. Godīgi sakot, mani pārsteidza tas, ka šajos smagajos laikos, ir goda cilvēki, kas dara savu darbu ar godu un sirdsapziņu, visu cieņu GRIFS AG, sevišķi apsardzes darbiniecei ILZEI. Paldies un tiešām siltus vārdus varu viņai teikt par korektu un profesionālu darbu, momentālu reaģēšanu, kad naudu nepaņēma sveši cilvēki. Vēlētos, lai Jūs šai apsardzes darbiniecei kaut kādā veidā izsakiet pateicību un premējat, jo ja ne viņa, mēs pat atpakaļ uz mājām nevarētu aizbraukt un iztikt.”

Ar cieņu, Vija


T/c „Dole” klients

„19.03.2010. iepērkoties veikalā „Dole”, pārtikas nodaļā, pazaudēju maku. Pateicos iejūtīgajai veikala „Dole” Informācijas centra darbiniecei Lindai par mana naudas maka atrašanu.”

Ar cieņu, Ināra


„Čilli Pizza”

Ar GRIFS AG sadarbojamies kopš 2007. gada maija. Mūsu uzņēmums izmanto vairākus Mobilās kontroles grupas pakalpojumus. Sākotnēji veicām tikai personāla pārbaudes, taču, tā kā sadarbība izvērtās ļoti veiksmīga, sākām lietot arī kontroles klienta pārbaudes. Joprojām esam ļoti apmierināti ar GRIFS AG pakalpojumu kvalitāti, tādēļ pagaidām citu firmu piedāvājumus neizskatām.

Sadarbībā ar GRIFS AG visaugstāk vērtējam nopietnu attieksmi pret darbu, korektu un skaidru informāciju un savlaicīgu tās apriti, radošu pieeju darbam ar idejām par tā optimizēšanu un uzlabošanu.
Pēc Mobilās kontroles grupas pārbaudēm rezultāti ir bijuši dažādi – gan negaidīti iepriecinoši, gan tieši pretēji, taču ne mazāk svarīgi – šokējoši bēdīgi. Piemēram, pārkāpumi, ko izdarījuši darbinieki, no kuriem to vismazāk bijām gaidījuši. Tas gan apbēdināja, gan īpaši sarūgtināja tiešos vadītājus – picēriju direktorus. Sākotnēji šīs pārbaudes tika uztvertas kā neuzticēšanās, taču, izprotot situāciju, ikvienam darbiniekam kļūst skaidrs, ka pārbaudītā informācija ir objektīva un ikviens ir ieinteresēts, lai kolektīvā valdītu godīgas un uzticības pilnas savstarpējās attiecības.

Gribētos novēlēt GRIFS AG darbiniekiem un vadītājiem saglabāt pakalpojumu kvalitāti esošajā līmenī un neapstāties pie sasniegtā!

Inese Liekne,
„Čilli Pizza” picēriju tīkla direktore


„Rimi Latvija”

Ar SIA GRIFS AG sadarbību sākām 2002. gadā, kad tika dibināts šis apsardzes uzņēmums. Patlaban GRIFS AG darbinieki SIA „Rimi Latvia” objektos sniedz fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumus.
Mūsu vēlme ir, lai apsargi profesionāli izpilda līgumā noteiktās prasības, ir pieklājīgi un korekti attieksmē pret objekta personālu un mūsu kompānijas klientiem.
Kā lielāko sadarbības priekšrocību varu minēt abu kompāniju spēju sadarboties visās trīs Baltijas valstīs. Būtiski, ka savstarpējā komunikācija ir ļoti laba un uzņēmumam ir profesionāla vadības komanda, kura precīzi izpilda līgumiskās saistības.

Sadarbības laikā ir jūtami paaugstinājies personāla profesionālais līmenis. Taču arī turpmāk vēlamies aicināt SIA GRIFS AG vadību lielāku uzmanību pievērst darbinieku atlasei un apmācībai.


Kaspars Rozentāls,
 „Rimi Latvia” drošības vadītājs


„Sky Baltija”

GRIFS AG 2007. gada sākumā uzvarēja konkursā par apsardzes pakalpojumu sniegšanu, jo toreiz par labāko cenu piedāvāja augstāko kvalitāti, un mūsu sadarbība turpinās vēl aizvien.

Diemžēl mūsdienās daudzās apsardzes firmās strādā cilvēki, kuriem trūkst profesionālo īpašību, lai veiktu apsarga pienākumus. Šie darbinieki pastāvīgi ir jāmāca, jānorāda viņiem, ko un kā darīt. GRIFS AG to apzinās un tādēļ cenšas uzlabot pakalpojumu kvalitāti, strādā ar saviem darbiniekiem, un mēs jūtam, ka pasūtītāja vēlmes viņiem ir svarīgas. Tie ir domājoši, dinamiski cilvēki, kas nemeklē vainu blakus apstākļos, bet atzīst savas kļūdas un mēģina tās labot.

Iepriekš sadarbojāmies ar citu apsardzes firmu. Līdz brīdim, kad tika noslēgts līgums, viss bija labi un skaisti. Bet, kad lieta nonāca līdz reālai darbībai, mums tika atsūtīti cilvēki, kuri praktiski nespēja veikt savus darba pienākumus. Sadarbojoties ar GRIFS AG,  līdz šim darīšana bijusi tikai ar jauniem cilvēkiem, kuri spēj ātri reaģēt.

GRIFS AG vadītāji zina uzņēmuma vājās vietas, nenoliedz tās, bet dara maksimāli daudz, lai novērstu nepilnības. Laika gaitā pakalpojumu kvalitāte ir tikai uzlabojusies. Ja sākumā mūsu prasības likās neizpildāmas, tad pašlaik tā jau ir realitāte.


Normunds Lagzdiņš,
„Sky Baltija” attīstības direktors


„IBM Latvija”

 SIA „IBM Latvia” sadarbojas ar GRIFS AG jau kopš 2004. gada, izmantojot augsta servisa līmeņa fiziskās apsardzes un izziņu sniedzēju pakalpojumus.

Sadarbību ar GRIFS AG sākām, jo tā ir viena no lielākajām un profesionālākajām apsardzes firmām Latvijā, kas atbilst IBM korporatīvajām prasībām un standartiem. Līdz šim esam ļoti apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. Sadarbībā ar GRIFS AG visaugstāk vērtējam profesionālu rīcību ārkārtas situācijās, atsaucību, labu komunikāciju ar administrācijas un uzņēmuma darbiniekiem, kā arī ļoti nozīmīga loma ir uzņēmuma stabilitātei.

„IBM Latvija” birojā strādā divas uzņēmuma GRIFS AG darbinieces, kuras izpilda sekretāres pienākumus. Ar viņu kompetenci, komunikācijas spējām un darba izpildi esam apmierināti. Meitenes ir veiksmīgi apguvušas ar IBM darbu saistīto specifikāciju, labi iekļāvušās kolektīvā un apzinīgi paveic visus uzticētos darba uzdevumus.

Mūsu sadarbību uzskatām par veiksmīgu un, cerot uz labu sadarbību arī nākotnē, novēlam GRIFS AG kolektīvam vēl lielāku izaugsmi, attīstību, labus kolēģus un vēl labākus klientus!


Santa Ābelīte,
“IBM Latvija” iepirkumu daļas speciāliste


Tirdzniecības centrs „Galerija Azur”


Lai atrastu uzņēmumu, kas sniegs apsardzes pakalpojumus tirdzniecības centram „Galerija Azur”, izsludinājām konkursu. Atsaucās vairāki apsardzes uzņēmumi, taču izvēlējāmies tieši GRIFS AG, jo viņu piedāvājums bija labākais. Turklāt noteicošais nebija cena, jo, rīkojot arī citus konkursus, mēs pirmām kārtām ņemam vērā piedāvājuma kvalitāti un tikai tad skatāmies uz cenu, kas arī, protams, nav mazsvarīga.
Kad vairāk nekā pirms gada sākām sadarbību, gan GRIFS AG darbiniekiem, gan mums daudz ko vajadzēja iemācīties un saprast. Katrs objekts ir citādāks un ar savu specifiku, tādēļ tikai pieredze rada pareizāko rīcību un izpratni. Laika gaitā GRIFS AG darbinieki ir iepazinuši tirdzniecības centru, zina katru stūri un ģeogrāfiskos punktus, kas ir bīstamākie un vājākie.
GRIFS AG ir pirmā apsardzes firma, ar kuru sadarbojamies, un patlaban ar viņu sniegto pakalpojumu kvalitāti esam apmierināti. Īpaši gribētos uzteikt profesionālo komandu un disciplinētos, paklausīgos darbiniekus.


Zenons Ļaudansks,
SIA „Baltic RED Management” vadītājs


"Nelss”

Pirms nepilniem diviem gadiem, kad meklējām firmu, kas sniegtu apsardzes pakalpojumus „Nelss” vajadzībām, rūpīgi pētījām tirgus situāciju un analizējām esošos piedāvājumus. Apskatījām vairāku firmu piedāvājumus un secinājām, ka publiskajā telpā bija dzirdamas ļoti labas atsauksmes par GRIFS AG, un arī pakalpojumu cena šķita pieņemama. Tādēļ izvēlējāmies tieši šī uzņēmuma piedāvājumu.

„Nelss” izmanto GRIFS AG fiziskās un tehniskās apsardzes mobilās kontroles grupas pakalpojumus. Pateicoties GRIFS AG darbībai, esam sapratuši trūkumus, kuriem ir un būs jāpievērš rūpīga uzmanība turpmākā darbā. Ar saņemto pakalpojumu kvalitāti esam apmierināti un visaugstāk vērtējam GRIFS AG darbinieku spēju ātri risināt problēmjautājumus, kā arī ieinteresētību klienta problēmās un vajadzībās.

Šobrīd redzam, ka GRIFS AG ir strauji augošs uzņēmums, kas ir ieņēmis nozīmīgu tirgus daļu attiecīgā pakalpojuma sniegšanas jomā. Arī turpmāk uzņēmumam novēlam neapstāties pie sasniegtā un turpināt attīstīties tikpat strauji, piedāvāt aizvien jaunus risinājumus un pakalpojumu uzlabojumus.


Māris Kreilis,
SIA "Nelss" celtniecības materiālu tirdzniecības nozares juristsPieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.